CIF services a.s.

CIF services a.s.
Adresa: Počernická 272/96, 108 00, Praha 10 - Malešice
Vlastník: TISOR, investiční fond s proměnným kapitálem, a.s.
Výměra: 13 500m2

Popis

Nemovitost je tvořena administrativní budovou, dvorním traktem (vnitroblokové parkoviště) a skladovací budovou. Nemovitost prošla rozsáhlou a nákladnou přestavbou spojenou s modernizací v roce 2009. Touto rekonstrukcí bylo dosaženo současného nejvyššího standardu na kancelářské a obchodní prostory. K nemovitosti náleží ve dvorním traktu střežené parkoviště pro 66 vozidel.
Celý areál je střežen kamerovým systémem a zařízením EZS zajišťující 24 hodinový bezpečný přístup do objektu. Vjezd do areálu je řešen přes elektronicky ovládanou bránu a závoru. Předmětná nemovitost je řešena jako bezbariérová s vyhrazenými parkovacími místy pro pohybově znevýhodněné.
Administrativní budova se sestává z jednotlivých, samostatně uzamykatelných, kancelářských podlaží (1. PP, 1. NP – 5. NP). Budova má společné centrální schodiště, společnou recepci a výtah.
Skladová budova je třípodlažní, nachází se uvnitř samotného areálu v zadní části dvorního traktu a sestává ze skladovacích prostorů doplněný moderními kancelářskými prostory a sportovním centrem (1NP – 2NP).

Martin Hobža
Vedoucí správy nemovitostí

hobza@europroperty.cz

(+420) 602 864 517

Prostory k pronájmu

Další volné prostory k pronájmu

Bohunická 67
Brno
Kanceláře a sklad
Cejl 25
Brno
Kanceláře
Jachta Princess 52 Fly
Chorvatsko
Loď